İstanbul’un Eğlence Merkezi’nde Yani Beyoğlu’nda İstiklal caddesi Galatasaray Han’da  yer alan Taksim Fasıl , sunduğu keyifli atmosferini,   meyhane anlayışıyla birleştirerek unutulmaz bir eğlence deneyimini siz değerli misafirlerine sunuyor.

İstanbul’un önde gelen aşçılarının bulunduğu mutfağından çıkan menüde, Türk ve Yunan mutfağının mezeleri mekana ait bir tarz ile hayat bularak cezbedici ve farklı lezzetler sunuluyor. Her daim taze ve farklı olan mezeler dönemin zevklerine göre yenileniyor. Taksim Fasıl mezelerinde kullanılan yerel ürünler, modern çağının en son teknikleri ile pişirilerek siz değerli misafirlerine servis ediliyor. Sadece meze ile sınırlı kalmayan menüsünde meyhane usulü ara sıcaklar, et ve balık da aynı kalite ve lezzette servis ediliyor.

Beyoğlu’nun tüm enerjisini hissettiren ortamı, muhteşem canlı müzik performansı ile birleşerek unutulmaz bir geceyi siz Eğlence müdavimlerinin beğenisine sunan Taksim Fasıl kısa zamanda sezonun gözdesi oldu!  Taksim Fasıl’da, pastel tonlar ve tarihi İstanbul semtlerinin eski mahallelerinin doğal havası verilmiş ve ağırlıklı olarak ahşap kullanımı dikkat çekmektedir. Bir Kış Bahçesi de bulunan Taksim Fasıl aynı zamanda şık bir ambiyansla yaratılan kentli yaşam tarzını tarihi İstanbul Mahallelerinin sıcak havasıyla birleştiriyor.